Vydána šablona DSW Oddil verze 0.19.1

Ke stažení: dsw-oddil-0.19.1

Po dlouhé době vydáváme konečně novou verzi šablony. Tentokrát bez zdlouhavého výpisu nových vlastností nebo opravených chyb. To vše si můžete přečíst v našem Changelogu (https://github.com/skaut/dsw-oddil/blob/v0.19.1/CHANGELOG.md). Jedinou a důležitou informací je, že už konečně šablona umí automatické aktualizace. Velký dík tak patří Houbovi – Vojtěch Káně, který pro nás automatické aktualizace implementoval.

Veškeré budoucí verze tak budou distribuovány z našeho Githubu (https://github.com/skaut/dsw-oddil/releases), kde můžete nalézt i starší balíčky šablony. Jinými slovy je toto poslední verze, kterou musíte instalovat ručně.

Omlouváme se za tak velký skok mezi verzemi, ale snažili jsme se publikovat šablonu v oficiálních repozitářích WordPressu. Nicméně zatím se tento krok nepodařilo plně dotáhnout do konce (vzhledem k požadavkům WordPressu), takže prozatím budeme distribuovat naši šablonu touto cestou.

Vězte, že se vývoj nezastavil a i nadále budeme rádi za Vaše připomínky k šabloně, nahlášení nalezených chyb, návrhy k realizaci i za jakoukoli pomoc nebo podporu.

Za vývojový tým: Tomáš “slunda” Litera